Mūsu zvaigznītes

 • Mūsu dejošanas zvaigznītes

  Mūsu iestādē ir daudz talantīgu bērnu un šoreiz mēs priecājamies par mūsu dejotājiem Alekseju Malinovsku un Liānu Šaterniku, kuri ieguva zelta kausu par 1.vietu sporta deju sacensībās Lietuvā . Šim skaistam pārim ir jau vesela medaļu kolekcija - 15 medaļas par iegūtām pirmām, otrām un trešām vietām. Mēs lepojamies par jūsu sasniegumiem. Tā turpiniet!!!

 • "Prieks par mūsējiem!"

  Mēs lepojamies par skaistu dejotāju pāri – Anastasiju Bondarčuku un Kirilu Ivanovu. Bērni piedalījās dažāda mēroga deju konkursos gan mūsu Daugavpilī, gan citās Latvijas pilsētās. Dejotājiem ir vairāki diplomi, goda raksti un medaļas, bet šoreiz kā rezultāts ir skaists zelta kauss.

 • Dziedāšanas zvaigznītes

  26. aprīlī mūsu iestādes audzēkņi piedalījās mazo izpildītāju festivālā "Pīks un Pīka" . Soliste Olga Golubeva ieguva 2.vietu ar dziesmu "Viena pati magonīte". Iestādes ansamblis "Stabulīte" ar dziesmu "Zvaniņi" arī iegūva 2.vietu. Pateicamies mūzikas skolotājai Jeļenai Šakelei par audzēkņu sagatavošanu. Liels prieks par to , ka mūsu mazie talanti ir uzaicināti piedalīties pilsētas koncertā Mātes dienai.

 • Radošu darbu zvaigznīte Arianda Šurhovecka

  Novembra sākumā Arianda Šurhovecka kopā ar mammu piedalījās vācu biedrības „Erflog” organizētā konkursā „Uzdāvini sirds siltumu savai pilsētai” un ieguva 2.vietu. Arianda saņēma pateicību un patīkamu dāvanu par smalku dekoratīvu darbu – lukturi.

 • Dziedāšanas zvaigznīte Anna Dzalbe

  Anna Dzalbe piedalījās koncertos „Māmiņas dienai” Krievu licējā, Daugavpils pilsētas svētkos „Mana pils-Daugavpils”, mūzikas festivālā „Visagino Country” (Lietuva), uzstājās ar dziesmām Jaungada svētkos Rīgas klubā „Essential Club”, arī labdarības koncertā Kalkūnes bērnu namā. Piedalījās vokalistu konkursa „Balss pavēlnieks” pusfinālā Rīgā un bērnu konkursā „Daugavpils Cālis 2010”

Mana marīte Mana marīte