Mūsu zvaigznītes

 • Konkursa „Pīks un Pīka” laureāts Ivans Kudrjašovs

  2017.gada 6.aprīlī Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrā „Jaunība” notika 18. mazo izpildītāju konkurss-festivāls „Pīks un Pīka”. Konkursa galvenais mērķis ir atklāt jaunus un talantīgus pirmsskolas vecuma bērnus. Konkurss veicina bērnu vokālo un māksliniecisko spēju attīstību, kā arī sekmē un pilnveido uzstāšanās iemaņas un skatuves kultūru. Godinājam mūsu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkni Ivanu Kudrjašovu, kurš saņēma 1.pakāpes diplomu solistu starpā. Mūsu apsveikumi arī mūzikas skolotājai Jeļenai Šakelei. Prieks par savējiem!

 • Zīmējumu konkurss "Ugunīgais pērtiķis-2016.gada simbols"

  11.12.2015. uzņēmums „Dautkom” un laikraksts „СейЧас” apbalvoja bērnu zīmējumu konkursa „Ugunīgais pērtiķis - 2016. gada simbols” uzvarētājus. Apbalvošana notika bērnu klubā „ChuCha ChaCha”. No 540 zīmējumiem, kuri piedalījās konkursā tika apbalvoti 27 labāko darbu autori. Starp uzvarētājiem bija arī mūsu iestādes audzēkņi – Marija Marčenko, Aleksandra Ribkina un Anastasija Belova. Uzņēmums „Dautkom” un jautrie kluba animatori sarīkoja
 • Konkurss "Zirņa bērni"

  20.aprīlī Latviešu kultūras centrā notika izteiksmīgās runas konkurss ar dramatizācijas elementiem „Zirņa bērni”. Konkursa mērķis bija rosināt interesi par J.Raiņa bērnu dzeju, pilnveidot pirmsskolas vecuma bērnu izteiksmīgas runas prasmi. No mūsu pirmsskolas izglītības iestādes „Mana Mārīte” piedalījās četri dalībnieki: Laura Muņkova, Sintija Stepiņa, Iļja Sivickis, Evelīna Graudiņa. Mūsu konkursanti uzstājās ar J.Raiņa dzejoļa „Gailītis ar
 • Velokrosa zvaigznīte

  Mēs no sirds priecājamies par mūsu iestādes audzēkņi Darielu Romānsu, kurš 17.maijā izcinīja 1.vietu "Daugavpils velokrosā 2014". Novēlam Darielam jaunus sasniegumus tādā aizraujošā sporta veidā.

 • Zvaigznītes uz ledus

  Mūsu audzēknes Viktorija Ziņenko un Darja Neverovska ar prieku apgust slidošanas un daiļslidošanas iemaņas profesionālu treneru vadībā un piedalās savās pirmās sporta sacensībās.

 • "Mazie dziedātāji"

  Mūsu iestādes 5-6 gadīgie bērni sākot no oktobra mēneša dzied Daugavpils Krievu kultūras centra vokāli instrumentālajā ansamblī „ Russkije karagodi” Natalijas Davidovas vadībā. Tā ir vēl viena iespēja mūsu pirmsskolas iestādes bērniem attīstīt savus talantus.

 • Dzejoļu deklamētāju konkurss "Lūk, mūsu eglīte"

  8.janvārī Krievu kultūras centrā notika pilsētas dzejoļu deklamētāju konkurss „Lūk, mūsu eglīte!” Mūsu pirmsskolas izglītības iestādi šajā konkursā pārstāvēja Anastasija Samohina, Viktorija Ziņenko, Arina Alimova. Svētku koncertā 17.janvārī Daugavpils Kultūras un Sporta pilī bērni tika apbalvoti ar suvenīriem un saldumiem.

 • Dejas prieks

  Mūsu pirmsskolas iestādes audzēkņi Jolanta Dubinska un Anastasija Mazure attīsta savus talantus dejas studijā „VIVAT”. Meitenes veiksmīgi piedalās starptautiskajos konkursos un dejas festivālos. Apsveicam par sasniegumiem un novēlam arī turpmāk izjust dejas prieku.

 • Mūsu ansamblis "Stabulīte"

  Mūsu iestādes ansamblis „Stabulīte”, Jeļenas Šakeles un Žanetas Gasjaņecas vadībā, jau otru gadu piedalījās Daugavpils pilsētas svētkos. Iestādes audzēkņi iepriecināja skatītājus ar skaistām dziesmām un dejām Dubrovina parkā. Mazie izpildītāji ieguva vērtīgu pieredzi un parādīja savas prasmes. Svētku dalībnieki saņēma pateicību par aktīvu piedalīšanos Daugavpils pilsētas svētku norisē „Mana pils Daugavpils – Iespēju pilsēta”. Arī katru gadu mūsu ansambļa dziedātāji piedalās mazo vokalistu konkursā "Pīks un Pīka". Ļoti priecājamies par mūsu bērnu talantu atklāšanu un pilnveidošanu!

 • Mākslas zvaigznīte

  Maija beigās un jūnija sākumā mūsu jaunās mākslinieces Liāna Šaternika, Aleksandra Ribkina un Ksenija Fedosejeva piedalījās Daugavpils Marka Rotko mākslas centra organizētajā konkursā bērniem „Es esmu no Daugavpils” . Liāna ieguva 1. vietu un saņēma gleznošanas molbertu un materiālus turpmākai radošai darbībai. Aleksandra un Ksenija saņēma apliecinājumus par dalību konkursā. Uzvarētājas un citu konkursa dalībnieku darbu izstādi var apskatīt Marka Rotko mākslas centra bērnu rotaļu un izglītības telpā līdz 7. novembrim. Apsveicam un lepojamies par mūsu talantīgajiem audzēkņiem!

Mana marīte Mana marīte