Vasaras perioda pasākumi

Vasaras periodā pirmsskolas izglītības iestādes pedagoģi kopā ar administrāciju pastāvīgi organizē dažādus pasākumus bērnu vispusīgas attīstības veicināšanai, psihiskās un fiziskās veselības nostiprināšanai. Tiek organizēti svētki, konkursi, izstādes, aizraujošas ekskursijas un dažādi norūdīšanas pasākumi. Arī šogad mūsu pirmsskolas izglītības iestādē vasara sākas ar dziesmām, dejām un bērnu smaidiem.

2011.g. 1. jūnijā tika organizēti „Vasaras svētki”, ka arī bērnu zīmējumu konkurss uz asfaltā un smilšu figūru konkurss. Pedagogi baudīja lielu prieku, veidojot uz bērnu sējām pasakainus zīmējumus, izmantojot speciālās bērnu grima krāsas, no kurām visi bērni bija sajūsmā!

2011.g. 22. jūnijā krāšņi nosvinējām Līgo svētkus. Arī gatavojāmies ar prieku un nepacietību. Vecāki sagatavoja svinēšanai vainagus un pušķus latviešu nacionālajā stilā, kas bērniem sagādāja milzīgu prieku. Ciemos atnāca Līga ar Jāni, pacienāja visus ar sieru, dziedāja, dejoja un spēlējas kopā ar bērniem.

 

2011.g. 19. jūlijā notika „Kuģu festivāls” Bērnus ar pašsagatavotiem kuģiem sagaidīja Neptūns un Nāriņa. Šie pasakainie varoņi piedāvāja bērniem visādus norūdīšanas pasākumus rotaļu veidā. Festivāla beigās visiem bija iespēja padējot un laistīties ar siltu ūdeni. Daniils Harlamovs, Kristiana Tarasova, Leonīds Serovs un Anastasija Mazure tika apbalvoti ar Goda rakstiem par visskaistākā kuģa izgatavošanu.

 

2011.g. 20. jūlijā devāmies ekskursijā uz Latgales Zoodārzu. Tur mūs mīļi sagaidīja un iepazīstināja ar eksotiskiem dzīvniekiem. Dažiem no tiem pat atļāva pieskarties. Katrs no bērniem paņēma līdzi kādu cienastu zoodārza iemītniekiem: burkānus, kāpostus, ābolus, banānus.

Gribam izteikt lielu pateicību Izglītības pārvaldei par pārstāvētu autobusu.

 

2011.g. augusta sākumā notika futbola čempionāts starp 5.(komanda „Sienāži”) un 11. grupas (komanda „Lauvas”) bērniem. Šajā cīņā godīgi uzvarēja komanda „Sienāži” (4:2)

 

5.augustā bērni un viņu vecāki bija aicināti piedalīties ģimenes sporta svētkos „Piedzīvojumi pasakainā mežā”. Visas stafetes vadīja pasaku varoņi . Sacensību dalībnieki pieradīja, ka mūsu bērni un viņu ģimenes ir stipras un veselas. UZVARĒJA DRAUDZĪBA!

 25.augustā mūsu pedagogi Žaneta Gasjaņeca, Nataļja Kohane, Inna Rosolaja un Tatjana Povarova aicināja visus bērnus uz Vasaras Leļļu teātrī "Ābelīte"

                                                     

     

 

 

Mana marīte Mana marīte