Aktualitātes

 • „Mana Mārīte” seriālā “Bigbank Skrien Latvija” 2018.

  Skriešanas seriāls “Bigbank Skrien Latvija” 2018. gada sezonas otrais posms jau otro reizi norisinājās Daugavpilī. Un jau otro reizi mūsu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu un darbinieku komanda piedālījās dažādās skriešanas distancās gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī nūjošanas distancē un sezonas jaunajā distancē –„Mans skrējiens Latvijai”.Tajā visi dalībnieki devās patriotiski un pacilāti - katrs ar Latvijas karodziņu un lepnumu par piederību šai zemei.

 • Esi drošs!

  18. aprīlī Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Daugavpils nodaļas pārstāvis Guntiņš, kas bērniem stāstīja par pareizu un nepareizu rīcību situācijās, kad nepieciešama palīdzība. Guntiņš bērnus iepazīstināja, kādos gadījumos ir jāzvana uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 un arī iemācīja kā vieglāk atcerēties numuru 112. Glābšanas dienesta speciālsits pastāstīja par neatliekamās palīdzības sniegšanu nelaimes gadījumos. Bērni atbildēja uz jautājumiem par drošu uzvedību mājās un sabiedrībā. Tikšanās beigās bērni saņēma krāsojamas grāmatas ar interesantiem uzdevumiem. Pateicamies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Daugavpils nodaļas pārstāvjiem par ļoti noderīgu pasākumu mūsu audzēkņiem. Rūpēsimies par bērnu drošību!

 • Rotaļnodarbība, kā viens no APU apguves veidiem

  16.04.2018. mūsu pirmsskolas izglītības iestādes APU komandas dalībnieki- vadītāja N.Isate un pirmsskolas izglītības skolotājas B.Strode un O.Dmitrijeva piedalījās Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes organizētajā metodiskajā konferences „Pozitīvas pārmaiņas turpinās” plenarsēdē.

  17.04.2018. 27.pirmsskolas izglītības iestādē notika metodiskās konferences praktiskā daļa – pieredzes apmaiņas pasākums „Rotaļnodarbība, kā viens no APU apguves veidiem”.

  Pasākumu atklāja vadītāja N.Isate, kura sveica tā dalībniekus – pilsētas pirmsskolas un sākumskolas skolotājus.

 • Grāmatu lasītprieks

  Kopš 1967. gada Hansa Kristiana Andersena dzimšanas dienā, 2. aprīlī, tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu grāmatu diena, lai iedvesmotu lasītpriekam un pievērstu uzmanību bērnu grāmatām.Mūsu pedagogi uzskata, ka jau jaunākā vecuma grupiņās, kad mazulis iepazīst pasauli un lietu kārtību, grāmata ir kā palīgs, caur ko mācīties un veidot dzīves redzējumu. Pirmkārt bērnus interesē krāšņās ilustrācijas. Mazuļiem patīk meklēt

 • Body ART Kids treniņš

  2018.gada 21.martā mūsu pirmsskolas izglītības iestādes pirmsskolas skolotāja Tatjana Saveļjeva sadarbībā ar „Fresh Fitness” centru organizēja Body ART Kids treniņu 6-7 gadu vecuma audzēkņiem. Lai iegūtu skaistu ķermeni un labu stāju jāstrādā ne tikai ar ķermeni, bet arī ar dvēseli un jātrenē cilvēku kā funkcionālu kopumu. Body ART Kids programma harmonizē ķermeni un prātu. Programma apvieno pozas, klasiskās elpošanas tehnikas, fizisko treniņu un mentālu reakciju, ņemot vērā bērnu vecumu un fizioloģiju.

 • Ziemas Olimpiskās spēles 2018

  Sportot prieks!No2018.gada9.februāralīdz25.februārim DienvidkorejasapgabalāPhjončhanā notiek Ziemas Olimpiskas spēles 2018.13.februārī Daugavpils pilsētas 27. pirmsskolas izglītības iestādē skolotāja Jeļena Gerasina organizējasporta svētkus "Ziemas Olimpiskās spēles 2018" iestādes audzēkņiem. Bērniem bija iespēja iejusties īsto olimpiešu lomā. Pēc svinīgās spēļu atklāšanas mazie sportisti kopā ar līdzjūtējiem un skolotāju Jeļenu olimpiādes simbola lomā devās sacensībās. Bērni piedālījās
 • Veselības diena

  Cienījāmie bērni, vecāki un iestādes darbinieki!

  Ielūdzam satikties 2018.g. 4. februārī plkst.12.00 Daugavpils Ledus Hallē, lai brīnišķīģi pavadītu brīvo laiku Veselības dienā un atbalstītu Denisu Vasiļjevu Ziemas Olimpiskajās spēlēs.

 • Vediet bērnu uz sniega!

  Šī gada 19.janvārī mūsu pirmsskolas izglītības iestādē tika svinēta «Pasaules Sniega diena 2018», dodot bērniem izmēģināt visdažādākas aktivitātes uz sniega. Sakarā ar to, ka Latvijā sniegs kļuvis par retumu, bērni un pieaugušie ļoti noilgojās pēc ziemas priekiem. Šodien laika apstākļi patlaban ir ļoti atbilstoši sniega prieku baudīšanai. Ziemas priekus baudīja, lieliski pavadīja laiku un pozitīvas emocijas piedzīvoja mūsu audzēkņi no 2 līdz 6 gadiem, ka arī pedagogi. Ziemas aktivitātes uz sniega rada patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu nodarboties ar to arī nākotnē. Veselīgs dzīves veids var kļūt par priecīgu un veselīgu ikdienu ikvienam.

 • Dāvāsim prieku!

  12. janvārī mūsu mazie dziedātāji un dejotāji piedalījās labdarības pasākumā „Sapņi piepildās” „Silver Screen” kinoteātrī , kuru rīkoja gorod.lv un organizācija „Uzticības fonds”. Pilsētas iedzīvotāji palīdzēja piepildīt sociālās mājas bērnu sapņus izpildīšanai un sagatavoja viņiem Ziemassvētku dāvanas. Svētku pasākumā valdīja ļoti jautra un pozitīva noskaņa . Mūsu audzēkņi ar skolotāju Žanetu Gasjaņecu sagatavoja muzikālo pārsteigumu un piedalījās koncertprogrammā. Pateicamies „Uzticības fonda” vadītājai Viktorijai Sporāne-Hudojanei par ielūgumu piedalīties labdarības pasākumā un ceram uz turpmāku sadarbību. Kopā dāvāsim prieku citiem!

 • Veselības diena Vingrošanas Olimpiskajā centrā

  Mūsu pirmsskolas iestāde aktīvi popularizē veselīgo dzīves veidu un sporta aktivitātes audzēkņu, viņu vecāku un iestādes darbinieku vidū. 2018. gada 10.janvārī 40 mūsu 5-7 gadīgiem audzēkņiem tika organizēta vingrošanas nodarbība Daugavpils Vingrošanas Olimpiskajā centrā,kuru ir dibinājuši Latvijas olimpiskais čempions Igors Vihrovs un olimpiskais vice-čempions Jevģēnijs Saproņenko. Vingrošanas zāle ir aprīkota ar batutiem, specializētu vingrošanas segumu un citām vingrošanas ierīcēm. Vispārattīstošā vingrošana ir nepieciešama ne tikai bērnu veselībai un labam garastāvoklim, bet arī, lai harmoniski attīstītos visas muskuļu grupas, kustību koordinācija, spēks, lokanība, veiklība un stāja.

  Paldies vadītāja vietniekam Jūlijai Sivačovai, pirmsskolas skolotājiem Tatjanai Saveļjevai, Jeļenai Gerasinai, Oksanai Masānei, skolotāja palīgam Jeļenai Benskai un audzēkņu vecākiem par Veselības dienas organizēšanu un dalību tajā! Pateicamies Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā centra lieliskajiem treneriem par sadarbību un jauko atmosfēru vingrošanas nodarbībā!

Mana marīte Mana marīte