Aktualitātes

 • Drošības ABC

  14.oktobrī mūsu iestādē notika tikšanās ar policijas inspektoriem. Viņi iepazīstināja bērnus ar drošības noteikumiem uz ceļa.Sarunas laikā bērni ar lielu interesi un zinatkāri uzdeva daudz jautājumus, uz kuriem nācās atbildēt policistiem.
 • Starptautiskā Roku mazgāšanas diena

  Apvienoto Nāciju Organizācija ir pasludinājusi 15.oktobri par Starptautisko Roku mazgāšanas dienu. Šis iniciatīvais mērķis ir pievērsts sabiedrības uzmanību roku mazgāšanai, kas ir vienkāršs un efektīvais veids, kā aizsargaties no slīmībām, kuru izplatība ir nopietna problēma visā pasaulē.Galvenā Roku mazgāšanas dienas akciju mērķauditorija ir tieši bērni, kuri visbiežāk ir pakļauti infekcijas riskam. No tā, cik kvalitatīvi un bieži tiek mazgātas rokas, ir atkarīga gan bērnu,gan pieaugušu cilvēku inficēšanās novēršana. Mūsu iestādes bērni tika aicināti īpašu vērību veltīt roku tīrībai, mazgājot tās paši un aicinot to darīt arī vecākus un piaugušos. Jautrais klauns apciemoja visas grupas un parādīja kā pareizi mazgāt rokas un kāpēc to ir jādara. Bērniem tāds parsteigums izraisīja lielu prieku un viņi labprāt mazgāja rokas kopā ar klaunu.
 • Ekskursija uz Gubiščes ezeru

  2011.g.12.oktobrī mūsu sagatavošanas grupa devās ekskursijā uz Gubiščes ezeru un parku. Bērni bija sajusmā no ezera putniem: pīlēm, gulbjiem, kaijām. Bija ļoti interesanti novērot putnu uzvedību dabā. Parkā bērni no visa sirds priecājās krāsainām lapām,rotaļajās ar tām un sarīkoja lapkriti. Cik skaists un jautrs ir rudens laiks!

 • Veselības stunda

  Mūsu zobus vajag tīrīt , Sargāt tos un rūpēties. Lai mēs varam visiem smaidīt Un ar zobiem lēpoties. Zobu higiēniste Olga Vavilova no Daugavpils stomatoloģijas poliklinikas pastāstīja mūsu iestādes bērniem par zobu higiēnu un parādīja kā pareizi tīrīt zobus. Lai bērnu zobiņi būtu tik mirdzoši kā pērlītes ir jātīra tosrūpīgi un pareizi. Tagad mūsu iestādes bērni zin kā saglabāt zobus veselus, baltus un par to cik svarīgi savlaikus mainīt zobu birsti. Meitenes un zēni ļoti cenšās iztīrīt zobus pareizi un saņēma par to sertifikātus.
 • Gada skolotājs

  2011.g. 29.septembrī Daugavpils teātrī Skolotāju dienai veltītajā pasākumā tika godināti pilsētas labākie pedagogi. Ar Atzinības rakstiem un balvām tika sveiktas arī mūsu pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki: Gada pirmsskolas skolotājs - Kristina Lavrivjaņeca un Gada pirmsskolas skolotāja palīgs - Viktorija Varlamova. Pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un 1.vietnieks Vitālijs Azarevičs pedagogiem veltīja pateicības un atzinības vārdus, novērtējot skolotāju profesionalitāti, nesavtīgo darbu un ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā.
 • Miķeļdiena

  Mūsu pirmsskolas izglītības iestādē Miķeļdienā tradicionāli tika rīkota rudens izstāde, notika Miķeļdienas gadatirgus un mielošanās ar rudens kārumiem. Bērni dejoja, spēlējās un priecājās kopā ar Miķeļi un svētku viesiem Čigānu un sivēntiņiem . Kopā ar saviem vecākiem bērni veidoja dažas interesantas kompozīcijas svētku izstādei „Rudens brīnumi.”
 • Olimpiskais Centrs

  8.septembrī mūsu sagatavošanas grupa kopā ar skolotāju, skolotājas palīdzi un vecākiem apmeklēja Daugavpils Olimpisko centru, kur Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā Centra vadītājs Aivars Plāte organizēja vispārattīstošās vingrošanas nodarbību. Visi bija lielā sajūsmā!

  Gribam izteikt lielu pateicību Izglītības pārvaldei par pārstāvētu autobusu.

  Vingrošanas nodarbības ir lielisks ieguldījums bērna veselības un fiziskās sagatavotības nākotnei. Vingrošanas Olimpiskais Centrs aicina visus bērnus no 3.g. vecuma pievienoties vingrošanas nodarbībām! Cena par vingrošanas nodarbībām no viena bērna mēnesī: 5LVL. Pierakstīties uz nodarbībām var pie Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā Centra vadītāja pa telefonu 29754050.

 • Zinību diena

  1. septembrī tika nosvinēta "Zinību diena". Pedagogi un bērni kopā ar pasaku varoņiem priecājas par jaunā mācību gada sākumu un devās aizraujošā ceļojumā uz "Zinību pasauli"

 • Vasaras perioda pasākumi

  Vasaras periodā pirmsskolas izglītības iestādes pedagoģi kopā ar administrāciju pastāvīgi organizē dažādus pasākumus bērnu vispusīgas attīstības veicināšanai, psihiskās un fiziskās veselības nostiprināšanai. Tiek organizēti svētki, konkursi, izstādes, aizraujošas ekskursijas un dažādi norūdīšanas pasākumi. Arī šogad mūsu pirmsskolas izglītības iestādē vasara sākas ar dziesmām, dejām un bērnu smaidiem.

  2011.g. 1. jūnijā tika organizēti „Vasaras svētki”, ka arī bērnu zīmējumu konkurss uz asfaltā un smilšu figūru konkurss. Pedagogi baudīja lielu prieku, veidojot uz bērnu sējām pasakainus zīmējumus, izmantojot speciālās bērnu grima krāsas, no kurām visi bērni bija sajūsmā!

  2011.g. 22. jūnijā krāšņi nosvinējām Līgo svētkus. Arī gatavojāmies ar prieku un nepacietību. Vecāki sagatavoja svinēšanai vainagus un pušķus latviešu nacionālajā stilā, kas bērniem sagādāja milzīgu prieku. Ciemos atnāca Līga ar Jāni, pacienāja visus ar sieru, dziedāja, dejoja un spēlējas kopā ar bērniem.

  2011.g. 19. jūlijā notika „Kuģu festivāls” Bērnus ar pašsagatavotiem kuģiem sagaidīja Neptūns un Nāriņa. Šie pasakainie varoņi piedāvāja bērniem visādus norūdīšanas pasākumus rotaļu veidā. Festivāla beigās visiem bija iespēja padējot un laistīties ar siltu ūdeni. Daniils Harlamovs, Kristiana Tarasova, Leonīds Serovs un Anastasija Mazure tika apbalvoti ar Goda rakstiem par visskaistākā kuģa izgatavošanu.

  2011.g. 20. jūlijā devāmies ekskursijā uz Latgales Zoodārzu. Tur mūs mīļi sagaidīja un iepazīstināja ar eksotiskiem dzīvniekiem. Dažiem no tiem pat atļāva pieskarties. Katrs no bērniem paņēma līdzi kādu cienastu zoodārza iemītniekiem: burkānus, kāpostus, ābolus, banānus.

  Gribam izteikt lielu pateicību Izglītības pārvaldei par pārstāvētu autobusu.

  2011.g. augusta sākumā notika futbola čempionāts starp 5.(komanda „Sienāži”) un 11. grupas (komanda „Lauvas”) bērniem. Šajā cīņā godīgi uzvarēja komanda „Sienāži” (4:2)

  5.augustā bērni un viņu vecāki bija aicināti piedalīties ģimenes sporta svētkos „Piedzīvojumi pasakainā mežā”. Visas stafetes vadīja pasaku varoņi . Sacensību dalībnieki pieradīja, ka mūsu bērni un viņu ģimenes ir stipras un veselas. UZVARĒJA DRAUDZĪBA!

  25.augustā mūsu pedagogi Žaneta Gasjaņeca, Nataļja Kohane, Inna Rosolaja un Tatjana Povarova aicināja visus bērnus uz Vasaras Leļļu teātrī "Ābelīte"

Mana marīte Mana marīte