Aktualitātes

 • Konkurss Eņģeļu sapnis

  Mūsu dārziņā notika konkurss „Eņģeļu sapnis”, kurā piedalījās vecāki un bērni. Dalībnieki pagatavoja eņģeļus no dažādiem materiāliem: papīra, auduma, adījumiem, koka un cita materiāla veidiem. Visi bērnu dārza apmeklētāji apbrīnoja šo skaistu neatkartojamu izstādi. Bija ļoti grūti izvēlēties konkursa uzvarētājus. 19 . decembrī tika apbalvoti 9 konkursanti par labākiem eņģeļiem. Visi , kas vēlas var apskatīt šopasakainu izstādi.

 • Salatēta sveiciens

  19.decembrī mūsu iestādi apciemoja Salatētis . Viņš gāja apkārt dārziņam un bērni varēja redzēt pa logu kā Salatētis sūta visiem sveicienus un māj ar roku . Bērni bija pārsteigti un apbrīnoti . Zēnu un meiteņu acīs varēja saskatīt sirsnīgu prieku un to cik viņi ļoti gaida Ziemassvētku brīnumus . Šis pasākums bija īsts pārsteigums gan maziem, gan lieliem.

 • Zīmējumu izstāde

  Mūsu iestādes 6.grupas vecāki piedalījās personālās izstādes veidošanā .Skaisti Ziemassvētku darbiņi rotā mūsu dārziņu . Izstādē pieņēma dalību Kristiāna Tarasova ar mammu Birutu, Evelīna Zenova ar mammu Svetlanu un Rihards Ļahs ar mammu Olgu. Zīmējumi izpildīti dažādās interesantās tehnikās. Ziemassvētku darbiņi palīdz sajust svētkus un rada īpaši ziemas atmosfēru. Ir prieks redzēt cik talantīgi, aktīvi un radoši ir mūsu bērni un to vecāki.
 • Ziemassvētku tirdziņš

  15.decembrī mūsu iestādē tika sarīkots Ziemassvētku tirdziņš. Šeit varēja nopirkt bērnu pašgatavotus suvenīrus, ziemassvētku rotājumus, atklātnes, saldumus. Pārdevēji bija vecāki un bērni. Visiem bija liela iespēja iegādāties dāvanu ziemassvētkiem. Šis pasākums izraisa lielu interesi un prieku gan maziem, gan lieliem. Ziemassvētki ir cerību, pārsteigumu, dāvanu un labo darbu laiks. Mūsu pirmsskolas iestāde nolēma piedalīties labdarības akcijā „Eņģeļi pār Latviju” . Nopelnītu ziemassvētku tirdziņa naudu vecāki ar bērniem nodeva akcijas organizatoriem.
 • Ekskursija uz Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju

  30 .novembrī mūsu iestādes bērni apmeklēja Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju. Tur bērni varēja apskatīt mūsu novadam raksturīgākus floras un faunas pārstāvjus, skujkoku un jaukto koku mežus, aizaugošo ezeri un tā piekrasti, Daugavas ieleju. Meitenes un zēni aplūkoja retus un aizsargājumus augus un dzīvniekus, kas iekļauti Latvijas Sarkanajā grāmatā. Bagāti un daudzveidīgi bija pārstāvēta novada kukaiņu fauna. Ekspozīcijā bērni varēja iepazīties ar dažādiem dabas retumiem, atklāt daudzus dabas noslēpumus un iegūt jaunas zināšanas par Latvijas dabu. Vēl bērniem bija iespēja apskatīt vairākas gleznas un citus mākslinieciskus darbus.
 • Pirmās Adventes sveces iedegšana

  Rīts krēslā deldē melnu nakti, Kā baltas sveces liesma dakti Ir Pirmā Advente - kluss sākums, Kad jaušams Ziemas svētku nākums. 28.novembrī mūsu iestādē mēs iededzām pirmo Adventes sveci. Katru grupu apciemoja eņģelīši, kuri stāstīja par Adventes laiku un iededzināja pirmo svecīti adventes vainagos. Advente ir tas laiks, kad klusām gaidām pienākam Ziemassvētkus, kad ikviena sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Šajā laikā ir pieņemts miers un līdzsvara meklējumi sevī. Bērni ierakstīja savus labus darbus, ko viņi paveiks un ielika savus solījumus, uzrakstītus uz zvaigznītēm eņģelīšu brīnumu maisiņā. Cik patīkami gaidīt ziemassvētku brīnumus.
 • Latvijas dzimšanas diena

  17.novembrī mūsu iestādē notika svarīgs pasākums, veltīts Latvijas dzimšanas dienai. Bērni bija latviešu nacionālajos kostīmos. Meitenes un zēni dziedāja latviēšu dziesmas, ļoti skaisti dejoja un rotaļājās spēlēs. Svētkos valdīja svīnīga un priecīga atmosfēra.
 • Ekskursija uz Daugavpils Māla mākslas centru

  16.novembrī mūsu vecākā un sagatavošanas grupas dēvas uz Daugavpils Māla mākslas centru eksursijā. Bērni ar nepacietību gaidīja šo pasākumu. Visiem bija interesanti iepazīties ar māla izstrādājumu tapšanu, apskatīt brīnīšķīgu ķeramikas izstādi, pavērot kā vienā mīrklī meistars no māla pikas var uztaisīt podu. Un pats galvenais bērni paši bija meistari un izveidoja savu mākslas darbu. Bērni ar nepacietību gaida, kad darbi būs apcepti krāsnī un nosūtīti uz bērnu dārzu.
 • Mana Latvija

  Mūsu 12.grupas bērni un vecāki aktīvi piedalījās izstādes "Mana Latvija" veidošanā. Visi darbi ir ar izdomu, viens uz otru nebija līdzīgi. Cik radoši ir mūsu bērni un to vecāki!

 • Mārtiņdiena

  Martiņš bija labs vīriņš Par visiem vīriņiem: Ne ruden, pavasar, Pašā maizes laiciņā 9. novembrī mūsu iestādē notika svētku nodarbība veltīta Mārtiņdienai. Pasākuma galvenais varonis bija gailis, kurš ar bērniem rotaļājās, uzdēva mīklas un dejoja. Bērniem bija jautri un interesanti uzzināt Mārtiņdienas sēnas tradīcijas.
Mana marīte Mana marīte